11GAPX9B
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Wall Mount
Available To Ship
Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Wall Mount
  • Sleek metal frame
  • Quick-keyed access or secured with screws
  • Charging cable secured
  • Exposed front and back cameras and sensors
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9 Plus | 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Wall Mount
Bestseller
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosu...
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4" with Cable Management Black Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4&...
Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th Gen) Enclosure Wall Mount Black Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th...
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Wall Mount White Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw...