87GAPX9B
Compulocks Galaxy Tab A9 Apex Enclosure Wall Mount
Available To Ship
Galaxy Tab A9 Apex Enclosure Wall Mount
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9 | 8.7"| 2023 | SM-X110, SM-X115
Maximum screen size22.1 cm (8.7")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9 Apex Enclosure Wall Mount
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab A9 Apex Enclosur...
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4" with Cable Management Black Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4&...
Heckler Design Side Mount tablet security enclosure Black 25.9 cm (10.2") Heckler Design Side Mount tablet secur...
Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th Gen) Enclosure Wall Mount Black Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th...
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Swell Enclosure Wall Mount White Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Sw...