150B13APXB
Compulocks iPad Air M2 & M3 13", Apex Enclosure Swift Floor Stand - Black
Available To Ship
iPad Air M2 & M3 13", Apex Enclosure Swift Floor Stand - Black
Features
CompatibilityiPad Air M2 | 13" | 2024 | A2898, A2899, A2900 iPad Air M3 | 13" | 2025 | A3269, A3271
Maximum screen size33 cm (13")
Brand compatibilityApple
Technical details
Maximum screen size33 cm (13")
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks iPad Air M2 & M3 13", Apex Enclosure Swift Floor Stand - Black
New
Compulocks iPad Air M2 & M3 13&quo...
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po...
Compulocks PowerMove Universal Stand - Black Compulocks PowerMove Universal Stand -...
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Brandable Floor Stand Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosu...
Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6" Apex Enclosure AV Conference Capsule Black Compulocks Galaxy Tab S9 Ultra 14.6&qu...