111B11GSWL9B
Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Core Stand - Black
Available To Ship
Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Core Stand - Black
  • Powder-coated metal for extra durability
  • Wall or counter mount options
  • Minimalistic elegant design
  • Secured with tamper-proof screws
Features
Lock typeSecurity screw
CompatibilityGalaxy Tab A9 Plus | 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B
Product colourBlack
Colour groupBlack
Minimum screen size27.9 cm (11")
Maximum screen size27.9 cm (11")
Panel mounting interface75 x 75,100 x 100 mm
Covered front cameraNo
Country of originIsrael
Mounting typeCounter
Brand compatibilitySamsung
Packaging content
ManualYes
Quantity per pack1 pc(s)
Technical details
Lock typeSecurity screw
Product colourBlack
Colour groupBlack
Warranty period1 year(s)
Logistics data
Quantity per pack1 pc(s)
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Swell Enclosure Core Stand - Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab A9+ 11", Sw...
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4" with Cable Management Black Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4&...
Heckler Design Side Mount tablet security enclosure Black 25.9 cm (10.2") Heckler Design Side Mount tablet secur...
Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th Gen) Enclosure Wall Mount Black Compulocks iPad Air 10.9" (4-5th...