111B11GAPX9B
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Core Stand Black
Available To Ship
Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Core Stand Black
Features
CompatibilityGalaxy Tab A9 Plus | 11"| 2023 | SM-X210, SM-X215, SM-X216B
Maximum screen size27.9 cm (11")
Brand compatibilitySamsung
Technical details
You may also be interested in
Compare Products
Product Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosure Core Stand Black
Hot Product
Compulocks Galaxy Tab A9+ Apex Enclosu...
Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4" with Cable Management Black Compulocks VESA Tilting Kiosk Stand 4&...
Heckler Design Side Mount tablet security enclosure Black 25.9 cm (10.2") Heckler Design Side Mount tablet secur...
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen PowerMove Black
Bestseller
Compulocks iPad 10.9" 10th Gen Po...